Wyświetlanie 1–9 z 16 wyników

Masażer głowy HEAD MASSAGER MT6524

Zobacz produkt
Urządzenie do delikatnego i relaksującego masażu głowy. Symulacja profesjonalnego masażu palcami. Doskonały do samodzielnego masażu skóry głowy, brody, podbródka i szyi. Pomaga w migrenach, zmęczeniu, zawrotach głowy.

Masażer ręczny PORTABLE GUN MASSAGER MT6526

Zobacz produkt
Masażer ręczny PORTABLE GUN MASSAGER stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które pragną doświadczyć głębokiego i skutecznego masażu w domowych warunkach. Dzięki kompaktowej konstrukcji i nowoczesnym technologiom, ten podręczny pistolet pozwala na szybką i łatwą regenerację spiętych mięśni.

Poduszka masująca MASSAGING U-PILLOW MT6525

Zobacz produkt
  MASSAGING U-PILLOW – Luksusowy komfort dla Twojego karku Idealna Poduszka dla Twojego Zdrowia i Komfortu W codziennym zgiełku życia,

Masażer do stóp FOOT MASSAGER PREMIUM MT6522

Zobacz produkt
Masażer do stóp FOOT MASSAGER PREMIUM  to urządzenie do rozgrzewającego i relaksującego masażu shiatsu i presoterapii.

Otoskop elektroniczny z końcówkami do higieny uszu i nosa SMART OTOGUARD MT4104

Zobacz produkt
Uniwersalny i bezprzewodowy otoskop elektroniczny z końcówkami do higieny uszu i nosa - SMART OTOGUARD MT4104. Przesył obrazu, nagrywanie wideo i wykonywanie zdjęć na smartfonie

Końcówki szczoteczki TOOTHBRUSH HEAD MT6511 (kolorowe)

Zobacz produkt
Końcówki szczoteczki z miękkimi włóknami DuPoint (3szt). Do stosowania ze szczoteczką soniczną MT6510.

Szczoteczka soniczna SONIC WAVECLEAN PRO MT6519

Zobacz produkt
Soniczna szczoteczka SONIC WAVECLEAN PRO MT6519 dla dorosłych z bardzo wytrzymałą baterią - wytrzymuje do 60 dni na jednym ładowaniu! 5 trybów szczotkowania (delikatny, wybielający, normalny, masujący, ochrona dziąseł) 

Szczoteczka soniczna SONIC WAVECLEAN MT6510

Zobacz produkt
Elektryczna szczoteczka soniczna SONIC WAVECLEAN MT6510 dla dorosłych z 2 główkami duPont z bardzo wytrzymałą baterią (do 60 dni na jednym ładowaniu).
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Marka Media-Tech oferuje szeroki wybór produktów z tej kategorii, w tym Otoskop elektroniczny z końcówkami do higieny uszu i nosa SMART OTOGUARD MT4104, który pozwala na precyzyjne badanie ucha i nosogardzieli. Szczoteczki soniczne SONIC WAVECLEAN PRO MT6519 i SONIC WAVECLEAN MT6510 to nowoczesne urządzenia do mycia zębów, które wykorzystują technologię soniczną do skutecznego usuwania płytki nazębnej i dbają o higienę jamy ustnej.

Pistolet do masażu MASSAGE GUN MT6521 to natomiast urządzenie, które pozwala na głęboki i skuteczny masaż mięśni, a także poprawę ich elastyczności i wydolności. Irygator dentystyczny DENTAL FLOSSJET MT6512 to z kolei przydatne narzędzie do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, które umożliwia skuteczne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i usuwanie resztek pokarmu z trudno dostępnych miejsc.