Wyświetlanie jednego wyniku

Uniwersalny pilot samokopiujący Smart RC Duplicator MT5108

Zobacz produkt
Uniwersalny pilot samokopiujący SMART RC DUPLICATOR MT5108 - 1 do wszystkich – duplikuje większość pilotów 280-868MHz z kodem zmiennym i stałym.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Kategoria „Piloty duplikujące” zawiera produkty służące do zdalnego sterowania różnymi urządzeniami za pomocą jednego pilota. Marka Media-Tech oferuje uniwersalny pilot samokopiujący Smart RC Duplicator MT5108, który pozwala na zdalne sterowanie do 10 urządzeń jednocześnie.

Pilot samokopiujący Smart RC Duplicator MT5108 jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy skopiować kod pilota oryginalnego urządzenia i wprowadzić go do pilota Media-Tech, a następnie ustawić odpowiedni kod dla każdego urządzenia, które chcemy obsługiwać. Dzięki temu możemy zdalnie sterować bramą wjazdową lub drzwiami garażowymi.

Pilot samokopiujący Smart RC Duplicator MT5108 jest również wyposażony w funkcję automatycznego wykrywania urządzeń, co umożliwia szybkie i łatwe skopiowanie kodów z różnych urządzeń. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala zmniejszyć ilość pilotów w domu lub firmie i ułatwia obsługę różnych urząd