Wyświetlanie jednego wyniku

Klawiatura membranowa COBRA PRO REVENANT MT1257

Zobacz produkt
Klawiatura membranowa COBRA PRO REVENANT ma opcję podświetlanych klawiszy. Podświetlenia stanowi ciekawe, dodatkowe urozmaicenie. Szczególnie w trakcie trwania nocnych kampanii!
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Kategoria „Klawiatury komputerowe” zawiera szeroki wybór klawiatur do komputerów stacjonarnych. Wśród dostępnych opcji znajdują się klawiatury z różnymi technologiami i rodzajami przełączników.

Klawiatura PS/2 STANDARD PC KEYBOARD MT122K-US to klasyczna klawiatura z wtykiem PS/2, która jest łatwa w użyciu i posiada standardowy układ klawiszy.

Klawiatura USB Standard PC Keyboard MT122KU-US to podobna klawiatura, ale z wtykiem USB zamiast PS/2. Jest to wygodne rozwiązanie dla komputerów, które nie posiadają portu PS/2.

Klawiatura membranowa COBRA PRO REVENANT to klawiatura z membranowymi przełącznikami, które oferują nieco mniejszy skok i są lżejsze w użytkowaniu niż przełączniki mechaniczne. Klawiatura ta jest cicha i niezawodna, a jej podświetlenie dodaje estetyki.

Klawiatura membranowa COBRA PRO SUCCUBUS to kolejna klawiatura z membranowymi przełącznikami, ale wyposażona w wbudowaną podkładkę pod nadgarstki.

Klawiatura mechaniczna COBRA PRO PURGATORY to klawiatura z przełącznikami mechanicznymi, które charakteryzują się większym skokiem i bardziej wyraźnym oporem podczas naciskania. Klawiatura ta jest idealna dla graczy, ponieważ jej precyzyjne przełączniki pozwalają na szybkie i dokładne reagowanie na polecenia.