Wyświetlanie jednego wyniku

Zasilacz USB-C PD SMART POWER ADAPTOR MT6252

Zobacz produkt
Automatyczny, uniwersalny zasilacz USB-C PD SMART POWER ADAPTOR MT6252 o mocy 65W do urządzeń mobilnych, smarfonów, tabletów i laptopów.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Możemy ogólnie podzielić zasilacze i ładowarki na następujące typy:

– Zasilacze AC: Służą do konwersji prądu przemiennego na prąd stały. Adapter jest podłączony do gniazdka, a urządzenie jest podłączone do adaptera.

– Ładowarki USB: Służą do ładowania urządzenia przez połączenie USB. Ładowarkę podłącza się do gniazdka ściennego, a urządzenie podłącza się kablem USB.

– Ładowarki samochodowe: służą do ładowania urządzeń w samochodach. Ładowarkę podłącza się do gniazda zapalniczki samochodowej lub akcesoriów, a urządzenie ładuje się za pomocą kabla USB lub kabla ładującego 12 V.

To pytanie zadaje sobie wielu podróżników. Odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest prosta, ale istnieją pewne wskazówki, które mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, ile watów potrzebuje twoje urządzenie. Informacje te można zwykle znaleźć na opakowaniu produktu lub w jego instrukcji obsługi. Jeśli nie masz żadnego z tych elementów, wyszukaj swoje urządzenie w Internecie i poszukaj jego wymagań dotyczących zasilania.

Następnie powinieneś wiedzieć, jaki typ adaptera wtyczki jest potrzebny w Twoim kraju docelowym.

Na koniec dowiedz się, czy w Twoim kraju docelowym obowiązują jakiekolwiek ograniczenia napięcia w urządzeniach elektrycznych, odwiedzając tę stronę internetową: https://www.voltagechecker.com/country-information/

Najważniejszymi cechami zasilacza do laptopa są jego napięcie i moc. Te dwie cechy określają, ile energii jest przesyłane z gniazdka do urządzenia.

Wyższe napięcie przyspieszy ładowanie urządzenia, ale zużyje też więcej energii. Wyższa moc sprawi, że Twoje urządzenie będzie się również ładować szybciej, ale nie zużyje więcej energii niż adapter o mniejszej mocy. Laptopy mogą być szczególnie podatne na przepięcia i skoki napięcia, które mogą doprowadzić do zniszczenia urządzenia.

W ładowarkach występują trzy rodzaje portów USB:

1) Standardowy port USB: Jest to najpopularniejszy typ portu USB i można go znaleźć w komputerach, laptopach i wielu innych urządzeniach elektronicznych.

2) Port micro-USB: ten typ portu znajduje się głównie w urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

3) Port typu C: Ten typ portu USB jest również znany jako złącze odwracalne, ponieważ można go podłączyć do urządzenia w dowolnej orientacji. Jest używany głównie na nowszych laptopach, smartfonach i innych urządzeniach elektronicznych.

Uniwersalny zasilacz USB-C to urządzenie służące do ładowania urządzeń elektronicznych, takich jak smartfony, tablety, laptopy lub konsole do gier, za pomocą portu USB-C. Zasilacz USB-C jest wyposażony w wtyczkę sieciową, która pozwala na podłączenie go do gniazdka elektrycznego, oraz w złącze USB-C, do którego można podłączyć kabel ładujący z urządzeniem do ładowania.

Model USB-C PD SMART POWER ADAPTOR MT6252 to uniwersalny zasilacz USB-C o dużej mocy, który umożliwia szybkie i wydajne ładowanie urządzeń elektronicznych. Posiada funkcję Power Delivery (PD), która pozwala na dostosowanie prądu ładowania do potrzeb urządzenia, dzięki czemu można ładować nawet bardzo duże urządzenia, takie jak laptop czy konsola do gier. Aby skorzystać z zasilacza, należy go podłączyć do gniazdka elektrycznego i podłączyć do niego kabel ładujący z urządzeniem do ładowania. Po podłączeniu urządzenie zacznie się ładować, a stan ładowania można sprawdzić na ekranie urządzenia lub na wskaźniku naładowania zasilacza.