Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Uchwyt do selfie i statyw biurkowy 2IN1 SELFIE TRIPOD MT5542

Zobacz produkt
Idealny wakacyjny gadżet - 2in1 SELFIE TRIPOD MT5542 - Selfie stick i statyw w jednym! Akcesorium pełni funkcję selfie sticka (wysięgnika) oraz tripoda (statywu) z pilotem Bluetooth.

Zasilacz USB-C PD SMART POWER ADAPTOR MT6252

Zobacz produkt
Automatyczny, uniwersalny zasilacz USB-C PD SMART POWER ADAPTOR MT6252 o mocy 65W do urządzeń mobilnych, smarfonów, tabletów i laptopów.

Szybka ładowarka bezprzewodowa Fast Wireless Charger MT6272

Zobacz produkt
Szybka ładowarka bezprzewodowa jest wygodniejsza niż standardowy z kabel USB. Dodatkową zaletą jest zabezpieczenie przed uszkodzeniem portu USB w smartfonie. 
Unikniesz ciągłego podłączania i odłączania kabla od urządzenia. Ładuj swój telefon szybko, łatwo i wygodnie!

Słuchawki douszne MAGICSOUND DS-2 MT3556W

Zobacz produkt
Słuchawki douszne z mikrofonem kompatybilne z większością telefonów, tabletów, odtwarzaczy multimedialnych, iPhone, iPad, iPod, Blackberry itp. Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych i słuchania muzyki.

Słuchawki douszne MAGICSOUND DS-2 MT3556R

Zobacz produkt
Słuchawki douszne z mikrofonem kompatybilne z większością telefonów, tabletów, odtwarzaczy multimedialnych, iPhone, iPad, iPod, Blackberry itp. Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych i słuchania muzyki.

Słuchawki douszne MAGICSOUND DS-2 MT3556K

Zobacz produkt
Słuchawki douszne z mikrofonem kompatybilne z większością telefonów, tabletów, odtwarzaczy multimedialnych, iPhone, iPad, iPod, Blackberry itp. Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych i słuchania muzyki.

Słuchawki USB-C MAGICSOUND USB-C MT3600W

Zobacz produkt
Słuchawki USB-C MAGICSOUND to zestaw uniwersalnych słuchawek dousznych z mikrofonem, współpracujących z urządzeń posiadającymi gniazdo USB-C.

Ładowarka bezprzewodowa Cristal Wireless Charger Set MT6271

Zobacz produkt
Ładowarka bezprzewodowa (indukcyjna) do każdego telefonu, smartfona i tabletu z wbudowanym modułem do ładowania bezprzewodowego, obsługującego standard QI

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221K

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.

Kamera inspekcyjna/endoskop WIFI ENDOSCOPE MT4099

Zobacz produkt
Endoskop, inaczej kamera inspekcyjna HD WIFI do rejestracji filmów i zdjęć w trudnodostępnych miejscach (np. rurach kanalizacyjnych, przewodów wentylacyjnych, wnętrzach maszyn, silników itp.)

Kamera inspekcyjna/endoskop ENDOSCOPE USB MT4095

Zobacz produkt
Uniwersalny endoskop inspekcyjny USB MT4095 sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach takich jak rury kanalizacyjne, przewody wentylacyjne, wnętrza maszyn, silników, pojazdów itp.

Automatyczny, uniwersalny zasilacz USB-C 65W dla mobilnych urządzeń – 65W USB-C PD POWER ADAPTOR MT6273

Zobacz produkt
Automatyczny, uniwersalny zasilacz USB-C o mocy 65W dla urządzeń mobilnych, smarfonów, tabletów i laptopów z wbudowanym gniazdem USB-C.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Jeśli szukasz różnego rodzaju akcesoriów do swojego smartfona, koniecznie zajrzyj do naszej kategorii „Akcesoria do smartfonów”. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów, które ułatwią Ci codzienne użytkowanie swojego urządzenia i sprawią, że będzie ono jeszcze bardziej funkcjonalne.

Mało kto już pamięta, że jeszcze kilkadziesiąt lat, telefon w domu był przywilejem dla nielicznych, a jedyny narodowy operator telekomunikacyjny dyktował warunki udzielenia i zainstalowania usługi. Do budek telefonicznych na ulicy i na pocztach ustawiały się kolejki, a wykonanie rozmowy zamiejscowej (do innej miejscowości) wiązało się ze znacznym wydatkiem.

Nastanie ery telefonii komórkowej, można przyrównać do podboju kosmosu przez człowieka. Oto każdy ma przy sobie telefon i może w każdej chwili i to bezprzewodowo wykonać połączenie i to nie tylko zamiejscowe ale i międzynarodowe.

Kolejnym skokiem technologicznym była zamiana małych telefonów komórkowych, których główną funkcją było prowadzenie rozmów – rzadziej pisanie SMSów – na smartfony. Urządzenia te, będące w istocie zminiaturyzowanymi, przenośnymi komputerami zastąpiły wiele poważnych urządzeń. Oprócz telefonów, faksów, dyktafonów, zaawansowanych cyfrowych aparatów fotograficznych, skanerów, przenośnych dysków twardych, można jeszcze dodać konsole do gier, telewizory, radioodbiorniki oraz kamery wideo.

Jeśli lubisz robić zdjęcia i filmy za pomocą swojego smartfona, na pewno przyda Ci się nasz uchwyt do selfie i statyw biurkowy 2IN1 SELFIE TRIPOD. Jest to wielofunkcyjne akcesorium, które pozwoli Ci na ustawienie smartfona w różnych pozycjach i zrobienie zdjęć lub filmów z różnych perspektyw.

Jeśli jesteś vlogerem/youtuberem, być może szukasz świetnej lampy do selfie. Najlepsze lampy do selfie to takie, które wytwarzają jasne, białe światło w formie okręgu. Pozwala to optycznie “upiększyć” wygląd osoby filmowanej.

Lampy do selfie są świetne dla youtuberów, ponieważ zapewniają im doskonałe źródło światła i często są wyposażone w statyw, który umożliwia robienie zdjęć pod różnymi kątami. Zestaw MT5541 w którego skład wchodzi zarówno okrągła lampa LED, profesjonalny statyw i uchwyt do smartfona, z pewnością zaspokoi potrzeby użytkowników prowadzących swoje kanały na YT

Jeśli szukasz lampki biurkowej, która pozwoli Ci na naładowanie smartfona bez konieczności użycia kabli, polecamy naszą lampkę biurkową z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swój smartfon zawsze naładowany i pod ręką.

Jeśli potrzebujesz narzędzia do inspekcji trudno dostępnych miejsc, polecamy naszą kamerę inspekcyjną/endoskop ENDOSCOPE USB. Dzięki niej będziesz mógł sprawdzić stan instalacji elektrycznych, rur czy innych trudno dostępnych miejsc.

Endoskop to narzędzie służące do badania wewnętrznych trudno dostępnych miejsc. Endoskop składa się z długiego, elastycznego węża z kamerą na końcu oraz z przenośnego monitora lub innego urządzenia do wyświetlania obrazu. 

Model Media-Tech WIFI ENDOSCOPE MT4099 to endoskop z kamerą WiFi, który umożliwia przesyłanie obrazu z kamery bezpośrednio do smartfona lub tabletu za pomocą sieci WiFi. Aby skorzystać z endoskopu, należy go podłączyć do zasilania i nawiązać połączenie WiFi z urządzeniem do wyświetlania obrazu. Następnie należy włożyć wąż z kamerą do wybranego miejsca i oglądać obraz na ekranie urządzenia.

Model Media-Tech ENDOSCOPE USB MT4095 to endoskop z kamerą USB, który umożliwia podłączenie kamery do komputera za pomocą portu USB. Aby skorzystać z endoskopu, należy go podłączyć do komputera za pomocą kabla USB i uruchomić odpowiednie oprogramowanie do obsługi kamery. Następnie należy włożyć wąż z kamerą do wybranego miejsca i oglądać obraz na ekranie komputera. Oba modele endoskopów umożliwiają zapis obrazu i jego późniejsze wykorzystanie, np. do celów diagnostycznych