Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Słuchawki douszne EARPHONES ALL USB-C MT3609K

Zobacz produkt
Odkryj nowy wymiar dźwięku z EARPHONES ALL USB-C marki Media-Tech, model MT3609K. Te stereofoniczne słuchawki douszne są zaprojektowane, aby dostarczać niezrównaną jakość dźwięku oraz komfort użytkowania niezależnie od sytuacji.

Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną LEDITOU MT222K

Zobacz produkt
Energooszczędna lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną 15W. Podświetlany zegar z budzikiem i termometrem °C/°F.

Uchwyt do smartfona + statyw biurkowy + pilot Bluetooth – GRIPOD MT5543

Zobacz produkt
Gripod to innowacyjne urządzenie 3 w 1, które zapewnia niezawodne wsparcie dla Twojego smartfona. Dzięki kombinacji uchwytu do smartfona, statywu biurkowego i pilota Bluetooth, Gripod umożliwia swobodne korzystanie z telefonu w różnych sytuacjach.

Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną LEDITOU MT222

Zobacz produkt
Energooszczędna lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną 15W. Podświetlany zegar z budzikiem i termometrem °C/°F.

Uchwyt do selfie i statyw biurkowy 2IN1 SELFIE TRIPOD MT5542

Zobacz produkt
Idealny wakacyjny gadżet - 2in1 SELFIE TRIPOD MT5542 - Selfie stick i statyw w jednym! Akcesorium pełni funkcję selfie sticka (wysięgnika) oraz tripoda (statywu) z pilotem Bluetooth.

Zasilacz USB-C PD SMART POWER ADAPTOR MT6252

Zobacz produkt
Automatyczny, uniwersalny zasilacz USB-C PD SMART POWER ADAPTOR MT6252 o mocy 65W do urządzeń mobilnych, smarfonów, tabletów i laptopów.

Słuchawki douszne MAGICSOUND DS-2 MT3556W

Zobacz produkt
Słuchawki douszne z mikrofonem kompatybilne z większością telefonów, tabletów, odtwarzaczy multimedialnych, iPhone, iPad, iPod, Blackberry itp. Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych i słuchania muzyki.

Słuchawki douszne MAGICSOUND DS-2 MT3556R

Zobacz produkt
Słuchawki douszne z mikrofonem kompatybilne z większością telefonów, tabletów, odtwarzaczy multimedialnych, iPhone, iPad, iPod, Blackberry itp. Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych i słuchania muzyki.

Słuchawki douszne MAGICSOUND DS-2 MT3556K

Zobacz produkt
Słuchawki douszne z mikrofonem kompatybilne z większością telefonów, tabletów, odtwarzaczy multimedialnych, iPhone, iPad, iPod, Blackberry itp. Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych i słuchania muzyki.

Słuchawki USB-C MAGICSOUND USB-C MT3600W

Zobacz produkt
Słuchawki USB-C MAGICSOUND to zestaw uniwersalnych słuchawek dousznych z mikrofonem, współpracujących z urządzeń posiadającymi gniazdo USB-C.

Kamera inspekcyjna/endoskop WIFI ENDOSCOPE MT4099

Zobacz produkt
Endoskop, inaczej kamera inspekcyjna HD WIFI do rejestracji filmów i zdjęć w trudnodostępnych miejscach (np. rurach kanalizacyjnych, przewodów wentylacyjnych, wnętrzach maszyn, silników itp.)

Kamera inspekcyjna/endoskop ENDOSCOPE USB MT4095

Zobacz produkt
Uniwersalny endoskop inspekcyjny USB MT4095 sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach takich jak rury kanalizacyjne, przewody wentylacyjne, wnętrza maszyn, silników, pojazdów itp.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Jeśli szukasz różnego rodzaju akcesoriów do swojego smartfona, koniecznie zajrzyj do naszej kategorii „Akcesoria do smartfonów”. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów, które ułatwią Ci codzienne użytkowanie swojego urządzenia i sprawią, że będzie ono jeszcze bardziej funkcjonalne.

Mało kto już pamięta, że jeszcze kilkadziesiąt lat, telefon w domu był przywilejem dla nielicznych, a jedyny narodowy operator telekomunikacyjny dyktował warunki udzielenia i zainstalowania usługi. Do budek telefonicznych na ulicy i na pocztach ustawiały się kolejki, a wykonanie rozmowy zamiejscowej (do innej miejscowości) wiązało się ze znacznym wydatkiem.

Nastanie ery telefonii komórkowej, można przyrównać do podboju kosmosu przez człowieka. Oto każdy ma przy sobie telefon i może w każdej chwili i to bezprzewodowo wykonać połączenie i to nie tylko zamiejscowe ale i międzynarodowe.

Kolejnym skokiem technologicznym była zamiana małych telefonów komórkowych, których główną funkcją było prowadzenie rozmów – rzadziej pisanie SMSów – na smartfony. Urządzenia te, będące w istocie zminiaturyzowanymi, przenośnymi komputerami zastąpiły wiele poważnych urządzeń. Oprócz telefonów, faksów, dyktafonów, zaawansowanych cyfrowych aparatów fotograficznych, skanerów, przenośnych dysków twardych, można jeszcze dodać konsole do gier, telewizory, radioodbiorniki oraz kamery wideo.

Jeśli lubisz robić zdjęcia i filmy za pomocą swojego smartfona, na pewno przyda Ci się nasz uchwyt do selfie i statyw biurkowy 2IN1 SELFIE TRIPOD. Jest to wielofunkcyjne akcesorium, które pozwoli Ci na ustawienie smartfona w różnych pozycjach i zrobienie zdjęć lub filmów z różnych perspektyw.

Jeśli jesteś vlogerem/youtuberem, być może szukasz świetnej lampy do selfie. Najlepsze lampy do selfie to takie, które wytwarzają jasne, białe światło w formie okręgu. Pozwala to optycznie “upiększyć” wygląd osoby filmowanej.

Lampy do selfie są świetne dla youtuberów, ponieważ zapewniają im doskonałe źródło światła i często są wyposażone w statyw, który umożliwia robienie zdjęć pod różnymi kątami. Zestaw MT5541 w którego skład wchodzi zarówno okrągła lampa LED, profesjonalny statyw i uchwyt do smartfona, z pewnością zaspokoi potrzeby użytkowników prowadzących swoje kanały na YT

Jeśli szukasz lampki biurkowej, która pozwoli Ci na naładowanie smartfona bez konieczności użycia kabli, polecamy naszą lampkę biurkową z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swój smartfon zawsze naładowany i pod ręką.

Jeśli potrzebujesz narzędzia do inspekcji trudno dostępnych miejsc, polecamy naszą kamerę inspekcyjną/endoskop ENDOSCOPE USB. Dzięki niej będziesz mógł sprawdzić stan instalacji elektrycznych, rur czy innych trudno dostępnych miejsc.

Endoskop to narzędzie służące do badania wewnętrznych trudno dostępnych miejsc. Endoskop składa się z długiego, elastycznego węża z kamerą na końcu oraz z przenośnego monitora lub innego urządzenia do wyświetlania obrazu. 

Model Media-Tech WIFI ENDOSCOPE MT4099 to endoskop z kamerą WiFi, który umożliwia przesyłanie obrazu z kamery bezpośrednio do smartfona lub tabletu za pomocą sieci WiFi. Aby skorzystać z endoskopu, należy go podłączyć do zasilania i nawiązać połączenie WiFi z urządzeniem do wyświetlania obrazu. Następnie należy włożyć wąż z kamerą do wybranego miejsca i oglądać obraz na ekranie urządzenia.

Model Media-Tech ENDOSCOPE USB MT4095 to endoskop z kamerą USB, który umożliwia podłączenie kamery do komputera za pomocą portu USB. Aby skorzystać z endoskopu, należy go podłączyć do komputera za pomocą kabla USB i uruchomić odpowiednie oprogramowanie do obsługi kamery. Następnie należy włożyć wąż z kamerą do wybranego miejsca i oglądać obraz na ekranie komputera. Oba modele endoskopów umożliwiają zapis obrazu i jego późniejsze wykorzystanie, np. do celów diagnostycznych