Wyświetlanie jednego wyniku

Bezprzewodowy dzwonek kinetyczny KINETIC DOORBELL MT5701

Zobacz produkt

KINETIK DOORBELL MT5701 to bezbateryjny dzwonek kinetyczny do drzwi z bezprzewodowym przyciskiem. Przycisk należy zamontować w widocznym miejscu przy drzwiach lub furtce (zasięg do 150m). Zaś dzwonek należy umieścić w gniazdku elektrycznym.

U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

„Dzwonki kinetyczne” to kategoria produktów, które służą do informowania o przybyciu gości lub dostawców. Marka Media-Tech oferuje bezprzewodowy dzwonek kinetyczny KINETIC DOORBELL MT5701, który pozwala na zainstalowanie go w dowolnym miejscu w domu lub mieszkaniu. Ten nowoczesny dzwonek działa na zasadzie kinetycznej, co oznacza, że nie wymaga żadnych baterii ani prądu. W zamian za to wykorzystuje ruch powietrza, który generuje się podczas naciśnięcia przycisku. Dzięki temu, dzwonek jest całkowicie bezprzewodowy i łatwy w instalacji.

KINETIC DOORBELL MT5701 posiada również wiele przydatnych funkcji, takich jak możliwość wyboru różnych melodii dzwonka oraz regulacji głośności. Dzwonek kinetyczny KINETIC DOORBELL MT5701 to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które ułatwi informowanie o przybyciu gości lub dostawców.