Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Smartwatch FUSION MT872

Zobacz produkt
Smartwatch FUSION MT872 od Media-Tech nie jest zwykłym zegarkiem. To Twój osobisty trener i monitor zdrowia na nadgarstku. Wyposażony w czujniki do pomiaru pulsu, ciśnienia  oraz poziomu natlenienia krwi, ten smartwatch pozwala na bieżąco śledzić kluczowe wskaźniki zdrowotne.

Smartband ACTIVEBAND THAITI MT871

Zobacz produkt
Dwa paski nylonowe w zestawie! Monitoring ciśnienia krwi, pulsu, natlenienia, aktywności sportowej i innych parametrów, sterowanie mediami. Licznik kroków i przebytego dystansu, monitor snu, kalkulacja spalonych kalorii.

Smartband ACTIVEBAND GENUA MT870

Zobacz produkt
Smartband z funkcją dzwonienia Bluetooth, pomiarem ciśnienia krwi, pulsu, natlenienia i innych parametrów. Licznik kroków i przebytego dystansu, monitor snu, kalkulacja spalonych kalorii i wiele innych

Smartband ACTIVE-BAND GENEVA MT863

Zobacz produkt
Opaska typu smartband Bluetooth. Pomiar ciśnienia pulsu, ciśnienia krwi i natlenienia. Licznik kroków i przebytego dystansu, monitor snu, kalkulacja spalonych kalorii...
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

obejmuje szeroki wybór inteligentnych opasek i zegarków, które łączą w sobie funkcje zegarka z możliwościami zaawansowanych smartfonów. Dzięki temu możliwe jest mierzenie i monitorowanie wielu różnych parametrów związanych z naszym zdrowiem i aktywnością fizyczną, a także korzystanie z różnych aplikacji i usług, takich jak komunikatory.

W ofercie firmy Media-Tech znajdują się różne modele smartbandów i smartwatchy, które różnią się między sobą funkcjami i designem. Są dostępne zarówno proste i minimalistyczne modele, jak i bardziej zaawansowane urządzenia z wieloma dodatkowymi funkcjami. Wszystkie oferują jednak wysoką jakość wykonania i niezawodność, dzięki czemu mogą być używane codziennie przez długi czas.

Smartbandy i smartwatche firmy Media-Tech są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć dostęp do ważnych informacji i usług zawsze pod ręką, bez konieczności korzystania z smartfona. Są też doskonałym wyborem dla osób aktywnych fizycznie, ponieważ pozwalają na dokładne mierzenie i monitorowanie wielu parametrów związanych z aktywnością fizyczną.

Różnica między smartwatchem a smartbandem polega na tym, że ten pierwszy jest bardziej niezależnym urządzeniem, podczas gdy ten drugi do funkcjonowania potrzebuje aplikacji w smartfonie.

Najprościej rzecz ujmując, smartwatch, tak samo jak smartfon, posiada liczne funkcjonalności. Najczęściej ma osobne połączenie z internetem a nierzadko kartę SIM zapewniającą połączenie z siecią komórkową. Aplikacja w smartfonie stanowi istotne wsparcie i rozwinięcie możliwości smartwatcha. Smartwatch to zegarek na rękę z funkcjami wykraczającymi poza pomiar czasu. Urządzenia te są w stanie śledzić aktywność fizyczną użytkownika, lokalizację i inne informacje związane ze zdrowiem. Smartwatch zazwyczaj ma wyświetlacz elektroniczny, który może być używany do wyświetlania danych w czasie rzeczywistym. Niektóre modele mogą również wyświetlać alerty o przychodzących połączeniach lub wiadomościach.

Smartband z kolei przeznaczony jest głównie do mierzenia aktywności związanych ze sportem – jak przebyty dystans, ilość kroków czy spalone kalorie oraz codziennym życiem właściciela.

Smartwatch to urządzenie do noszenia, które może służyć do interakcji z innymi osobami, otrzymywania powiadomień, śledzenia stanu zdrowia i nie tylko. To bardziej samodzielne urządzenie. Smartband jest noszony na nadgarstku i może być również używany do śledzenia stanu zdrowia.

Oba urządzenia są wyposażone w sensory wykorzystujące technikę fotopletyzmografii (PPG) do pomiaru pulsu oraz światłoczułe fotodiody do pomiaru poziomu tlenu we krwi. Jednak pozostałe parametry takie jak np. ciśnienie tętnicze, zmęczenie, zawartość tkanki tłuszczowej itp. są oparte na wyliczeniach algorytmów. Te urządzenia nie są certyfikowane medycznie. Dlatego też wskazania smartwacha, smartbanda i ich aplikacji nie mogą stanowić wskazań dla lekarza czy leczenia. Mogą być jedynie dodatkową sugestią do wykonania szczegółowych badań i analiz.

Niektóre urządzenia są również wyposażone sensory do pomiaru temperatury (na nadgarstku). Bardziej zaawansowane modele umożliwiają prosty pomiar EKG (ECG) w drodze zamknięcia obwodu elektrycznego (palcem drugiej ręki należy dotknąć sensora w zegarku, w ten sposób zamykając obwód wokół klatki piersiowej).

Trudno jednoznacznie określić, która opaska sportowa firmy Media-Tech jest najlepsza, ponieważ wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Firma oferuje szeroki wybór opasek sportowych, które różnią się między sobą funkcjami i designem, dlatego warto dokładnie zapoznać się z ich specyfikacjami i porównać je z własnymi potrzebami.

Jeśli szukasz opaski sportowej, która będzie mierzyć i monitorować szeroki zakres parametrów związanych z twoją aktywnością fizyczną, warto zwrócić uwagę na modele z wieloma czujnikami i funkcjami, takimi jak mierzenie tętna, kroków, spalonych kalorii czy jakości snu. Jeśli natomiast potrzebujesz prostego urządzenia, które pozwoli ci sprawnie kontrolować np. muzykę podczas treningu, wystarczające będą prostsze modele z podstawowymi funkcjami.

Tak, smartband ACTIVEBAND VENETIA MT869 posiada funkcję rozmów głosowych, dzięki której możliwe jest prowadzenie rozmów przez sam zegarek. Aby skorzystać z tej funkcji, należy podłączyć smartbanda do smartfona za pomocą Bluetooth i używać go jako mikrofonu i słuchawki. W ten sposób można rozmawiać z osobami, które są połączone z twoim smartfonem, bez konieczności jego trzymania w ręce.

Oprócz tego smartband ACTIVEBAND VENETIA MT869 posiada wiele innych funkcji, takich jak mierzenie tętna, kroków, spalonych kalorii czy jakości snu, a także możliwość kontrolowania muzyki czy odbierania powiadomień z telefonu. Jest to więc uniwersalne urządzenie, które pozwala na kompleksowe monitorowanie naszej aktywności i zdrowia, a także umożliwia wygodne korzystanie z różnych usług i aplikacji bez konieczności trzymania smartfona w ręce.