Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Douszne bezprzewodowe słuchawki gamingowe RHOID TWS MT3607

Zobacz produkt
Douszne bezprzewodowe słuchawki gamingowe TWS z ładowarką (Powerboxem). Wbudowany czuły mikrofon. Łatwe parowanie i obsługa. Kolorowa iluminacja.

Douszne bezprzewodowe słuchawki gamingowe ASSAULT TWS MT3606

Zobacz produkt
Douszne bezprzewodowe słuchawki gamingowe TWS z ładowarką (Powerboxem). Wbudowany czuły mikrofon. Łatwe parowanie i obsługa. Kolorowa iluminacja.

Słuchawki gamingowe COBRA PRO JINN MT3605

Zobacz produkt
Wysokiej klasy słuchawki gamingowe COBRA PRO JINN doskonale nadają się również do użytku codziennego, grania na konsoli/PC, rozmów przez komunikatory, słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Słuchawki gamingowe Cobra PRO Yeti MT3599

Zobacz produkt
Duże słuchawki gamingowe z mikrofonem dla graczy. Miękkie dopasowane poduszki uszne. Iluminacja świetlna. Długość kabla: w oplocie nylonowym 2,2m.

Słuchawki COBRA PRO OUTBREAK MT3602

Zobacz produkt
Media-Tech prezentuje słuchawki komputerowe z serii akcesoriów dla graczy COBRA PRO. Słuchawki COBRA PRO OUTBREAK MT3602 dedykowane są dla wszystkich graczy komputerowych.

Podkładka pod myszkę Cobra PRO Mousepad MT260

Zobacz produkt
Podkładka pod myszkę komputerową z serii akcesoriów dla graczy COBRA PRO. MOUSEPAD MT260 dedykowany jest dla wszystkich graczy komputerowych.

Mysz gamingowa COBRA PRO MT1115

Zobacz produkt
Mysz gamingowa zaprojektowana dla prawdziwych fanów gier komputerowych COBRA PRO MT1115. Nowoczesny gamingowy design, ogumowana powierzchnia oraz profilowany kształt myszy pozwalają na wygodne ułożenie dłoni.

Mysz komputerowa COBRA PRO X-LIGHT MT1117

Zobacz produkt
Mysz komputerowa z serii akcesoriów dla graczy COBRA PRO. COBRA PRO X-LIGHT MT1117 dedykowana jest dla wszystkich graczy komputerowych.

Klawiatura membranowa COBRA PRO REVENANT MT1257

Zobacz produkt
Klawiatura membranowa COBRA PRO REVENANT ma opcję podświetlanych klawiszy. Podświetlenia stanowi ciekawe, dodatkowe urozmaicenie. Szczególnie w trakcie trwania nocnych kampanii!

Głośniki soundbar z Bluetooth ARAGOR 2.0 MT3175

Zobacz produkt
Poziomy gamingowy, głośnik stereo (typu soundbar) z Bluetooth COBRA PRO ARAGOR 2.0 MT3175. To zestaw dwudrożnych, stereofonicznych głośników o mocy wyjściowej RMS 8W.
W zależności od preferencji użytkownika można je ustawić w formie głośników 2.0 (oddzielnie) lub połączyć w gamingowy soundbar.

Gamingowe głośniki 2.0 z Bluetooth COBRA PRO URION 2.0 MT3172

Zobacz produkt
Gamingowe głośniki 2.0 z Bluetooth COBRA PRO  URION 2.0 MT3172 to zestaw dwudrożnych, stereofonicznych głośników o mocy wyjściowej RMS 8W. Głośniki URION 2.0 Znakomicie odwzorowują dźwięk, dzięki czemu granie w gry, słuchanie muzyki czy oglądanie filmów staję się prawdziwą przyjemnością. 

Gamingowa podstawka chłodząca HEAT BUSTER 17 MT2659

Zobacz produkt
HEAT BUSTER 17 MT2659 to najnowsza podstawka chłodząca z serii gamingowej COBRA PRO, która posiada dwa duże i wydajne wentylatory. Idealna dla dużych laptopów gamingowych jak i biurowych o matrycach do 17 cali. 

Bezprzewodowa myszka COBRA PRO GORN RF MT1121

Zobacz produkt
COBRA PRO GORN RF MT1121 - to duża, bezprzewodowa myszka optyczna (2.4GHz) stworzona dla graczy komputerowych.
Wielogodzinne granie czy praca nie stanowi problemu - GORN RF jest idealnie dopasowana do dłoni (myszka dla praworęcznych). 

Duża mata gamingowa z kolorowym podświetleniem RGB GAMING MAT MT262

Zobacz produkt
COBRA PRO RGB GAMING MAT MT262 to duża mata gamingowa (800x305mm) dla prawdziwych ekspertów gier komputerowych i nie tylko.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Komputerowe akcesoria do gier są podobne jak do pracy biurowej: myszka, klawiatura, słuchawki z mikrofonem, głośniki. Jednak mają pewne wyróżniające je cechy, nie tylko wizualne ale i praktyczne.

Mysz do gier to mysz komputerowa przeznaczona dla użytkowników grających w konkretne gatunki gier – akcji, FPS, TPS oraz RPG, w których wymagana jest szybkość reakcji i precyzja. Takie urządzenie zazwyczaj ma więcej przycisków, lepszy czas reakcji, zmienną rozdzielczość i doskonałe dopasowanie do dłoni z podziałem na graczy prawo- lub leworęcznych.

Cechą wyróżniającą myszki gralne jest kolorowa iluminacja obudowy dodająca “pazurka” i pikanterii urządzeniu. COBRA PRO oferuje ekonomiczne myszki dla graczy.

Klawiatura do gier to rodzaj klawiatury zaprojektowany specjalnie do gier. Te klawiatury są często wyposażone w funkcje, które sprawią, że gra będzie przyjemniejsza dla gracza. Między innymi są nimi programowalne klawisze, podświetlane klawisze i ergonomiczną konstrukcję. Programowalne klawisze na klawiaturze do gier umożliwiają tworzenie skrótów do najczęściej używanych poleceń w grze.

Obowiązkową funkcją klawiatur gralnych są podświetlane klawisze, które pozwolą bez problemu grać w warunkach słabego oświetlenia.

Ergonomiczna obudowa tych klawiatur, w tym podpórka nadgarstków może pomóc zmniejszyć zmęczenie dłoni i ułatwić granie w gry przez długi czas.

Klawiatury dla graczy dzielą się na mechaniczne oraz membranowe. Marka COBRA PRO ma w swojej ofercie obie z nich.

Klawiatura mechaniczna to rodzaj klawiatury, która używa fizycznych mikroprzełączników do rejestrowania naciśnięć klawiszy. Przełączniki składają się z dwóch części, które są aktywowane po naciśnięciu klawisza.

Zaletą używania klawiatury mechanicznej do gier jest to, że zapewnia ona lepszą reakcję na dotyk, większą trwałość i szybszy czas reakcji. Mają jednak wyższy profil klawisza.

Klawiatury membranowe mają niższy profil i są trwalsze niż tradycyjne klawiatury mechaniczne. Dzięki temu są idealne do grania, ponieważ mają również cichszy dźwięk. Klawiatury membranowe są również tańsze, co jest zdecydowanym plusem, jeśli masz ograniczony budżet.

Wadą klawiatur membranowych jest to, że nie radzą sobie z presją bardzo szybkiego szybkiego pisania tak dobrze, jak klawiatury mechaniczne.

Zestaw słuchawkowy do gier to rodzaj słuchawek zaprojektowany specjalnie do grania w gry wideo. Zazwyczaj są droższe niż zwykłe słuchawki. Mają mikrofon i głośniki przeznaczone do użytku z komputerami PC, konsolami lub urządzeniami mobilnymi.

Korzyści płynące z używania zestawu słuchawkowego do gier obejmują możliwość komunikowania się z innymi graczami oraz eliminację szumów tła. Jest to szczególnie przydatne dla graczy, którzy mieszkają w budynku mieszkalnym lub w pobliżu ruchu.

Niektóre zestawy słuchawkowe do gier są również wyposażone we wbudowane karty dźwiękowe i funkcje dźwięku przestrzennego, które umożliwiają sterowanie głośnością i miksowanie dźwięków gier i innych dźwięków pochodzących z komputera lub konsoli.

Koncepcja głośników do gier nie jest nowa. Istnieją już od jakiegoś czasu, ale teraz stają się popularne ze względu na wzrost popularności gier. Głośniki do gier są przeznaczone nie tylko dla graczy. Są również dla osób, które lubią oglądać filmy lub słuchać muzyki podczas grania w gry.

Głośniki do gier oferują wiele korzyści, dzięki czemu są świetną opcją zarówno dla graczy, jak i osób nie będących graczami. Dla graczy oferują wciągające wrażenia, poprawiając efekty dźwiękowe i dialogi w grach wideo. Dla osób nie będących graczami oferują wysokiej jakości dźwięk z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu idealnie nadają się do oglądania filmów lub słuchania muzyki na komputerze lub laptopie.

Wizualną cechą wyróżniającą gralne głośniki jest kolorowa iluminacja świetlna. Pomimo, że typowe głośniki do gier są połączone z komputerem czy konsolą za pomocą przewodu, niektóre z nich są dodatkowo wyposażone w bezprzewodowy interfejs Bluetooth. Zobacz jakie urządzenia oferuje COBRA PRO.