Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną LEDITOU MT222K

Zobacz produkt
Energooszczędna lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną 15W. Podświetlany zegar z budzikiem i termometrem °C/°F.

Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną LEDITOU MT222

Zobacz produkt
Energooszczędna lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną 15W. Podświetlany zegar z budzikiem i termometrem °C/°F.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Zalety posiadania lampy na biurku zarówno w domu jak i biurze są oczywiste. Przede wszystkim wpływają korzystnie na twój wzrok gdyż precyzyjnie oświetla obszar roboczy przed tobą. Ponadto nowoczesne lampki są wyposażone w energooszczędne diody LED, zużywające znacznie mniej prądu niż główne oświetlenie pomieszczenia. Wreszcie kolejna zaleta to możliwość łatwego wyboru barwy światła od białej “zimnej” do żółtej “ciepłej”.

Lampka nie zajmuje wiele miejsca (niekiedy jest mocowana do krawędzi blatu). Niewątpliwie pozytywną cechą jest możliwość łatwego ustawienia kierunku padania światła.

Potrzeba matka wynalazków zatem i lampki biurkowe doczekały się nowych użytecznych funkcji. Jedną z najciekawszych jest wbudowana w podstawkę ładowarka bezprzewodowa 5W dla smartfonów. Mówiąc w skrócie – jeżeli twój telefon jest wyposażony w możliwość ładowania indukcyjnego, możesz wygodnie położyć go w obrębie pola ładującego i robić swoje rzeczy. W tym czasie akumulator twojego urządzenia mobilnego będzie ładował. W każdej chwili możesz sięgnąć po telefon be z konieczności odłączania kabla.

Oczywiście w podstawie lamki znajduje się również gniazdo ładowania typu USB umożliwiające podłączenie innego urządzenia USB w celu naładowania.

Kategoria „Lampki i oświetlenie” zawiera szeroki wybór produktów służących do oświetlenia różnych pomieszczeń i miejsc. Marka Media-Tech oferuje dwie lampki biurkowe, które łączą funkcję oświetlenia z bezprzewodową ładowarką: Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221 (biała) oraz Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221K (czarna).

Lampki te charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania. Posiadają bezprzewodową ładowarkę, co umożliwia łatwe ładowanie smartfonów, tabletów lub innych urządzeń bez konieczności podłączania kabli.

Lampki biurkowe marki Media-Tech są idealne do użytku w domu lub w pracy. Dzięki regulowanej intensywności światła można dostosować je do własnych potrzeb i preferencji.