Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221K

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Jakie są korzyści z używania lampy biurkowej?

Zalety posiadania lampy na biurku zarówno w domu jak i biurze są oczywiste. Przede wszystkim wpływają korzystnie na twój wzrok gdyż precyzyjnie oświetla obszar roboczy przed tobą. Ponadto nowoczesne lampki są wyposażone w energooszczędne diody LED, zużywające znacznie mniej prądu niż główne oświetlenie pomieszczenia. Wreszcie kolejna zaleta to możliwość łatwego wyboru barwy światła od białej “zimnej” do żółtej “ciepłej”.

Lampka nie zajmuje wiele miejsca (niekiedy jest mocowana do krawędzi blatu). Niewątpliwie pozytywną cechą jest możliwość łatwego ustawienia kierunku padania światła.

Lampka z bezprzewodową ładowarką smartfonów.

Potrzeba matka wynalazków zatem i lampki biurkowe doczekały się nowych użytecznych funkcji. Jedną z najciekawszych jest wbudowana w podstawkę ładowarka bezprzewodowa 5W dla smartfonów. Mówiąc w skrócie - jeżeli twój telefon jest wyposażony w możliwość ładowania indukcyjnego, możesz wygodnie położyć go w obrębie pola ładującego i robić swoje rzeczy. W tym czasie akumulator twojego urządzenia mobilnego będzie ładował. W każdej chwili możesz sięgnąć po telefon be z konieczności odłączania kabla.

Oczywiście w podstawie lamki znajduje się również gniazdo ładowania typu USB umożliwiające podłączenie innego urządzenia USB w celu naładowania.