Nasza misja

Knows Yours needs - Znamy Twoje potrzeby

Nasza wizja

Dostarczanie rozwiązań, które charakteryzują się sprawdzoną efektywnością, wysoką jakością oraz korzystną ceną zakupu.

Kim jesteśmy?

Firma Media-Tech obecna jest na rynku już od ponad 25 lat. Początkowo skoncentrowana była na działalności na rynku krajowym. Obecnie Media-Tech działa na rynku  międzynarodowym, dostarczając produkty do krajów Europy, Azji i Ameryki Południowej.

O nas
O nas

Media-Tech Polska

Długoletnia działalność sprawiła, że Media-Tech jest jedną z nielicznych firm posiadającą tak szeroką i różnorodną gamę akcesoriów komputerowych.

Urządzenia  Media-Tech produkowane są w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i wysoką jakość. Wykonane z  trwałych materiałów, przy użyciu nowoczesnych technologii,  zaspakajają potrzeby nawet najbardziej wymagających Użytkowników. 

W ofercie akcesoriów Media-Tech znajduje się szeroka gama nowoczesnych produktów skierowanych do różnych grup odbiorców. Urządzenia Media-Tech wyróżniają się niezawodnością i  funkcjonalnością. Jest to możliwe dzięki rygorystycznym procedurom testowym, jakim poddawane są produkty opatrzone znakiem Media-Tech.

Potwierdzeniem wysokiej jakości urządzeń Media-Tech jest wyróżnienie Złoty Laur Konsumenta 2010 w kategorii Akcesoria Komputerowe, przyznawane na podstawie badań opinii Konsumentów oraz liczne wyróżnienia w prasie branżowej.

Staranność wykonania,  dbałość o detale oraz atrakcyjne wzornictwo produktów Media-Tech i ich opakowań, idą w parze z ergonomią, zapewniając Użytkownikom pełną wygodę i komfort pracy. Oferta produktowa Media-Tech jest systematycznie unowocześniana i poszerzana, dzięki czemu Użytkownicy mają swobodny wybór  coraz  nowszych rozwiązań  dostępnych w przystępnych cenach.

Media-Tech sprzedaje akcesoria dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji będących reprezentantami różnych segmentów różnych rynków. O wartości współpracy z nami decyduje dostarczanie produktów spełniających oczekiwania naszych Klientów. Jest to możliwe dzięki integrowaniu wyżej wymienionych aspektów oraz dzięki systemowi centralnego zarządzania. Nasza obecność na wielu rozwiniętych rynkach świata oraz mnogość i różnorodność realizowanych projektów skutkują znajomością marki.

Media-Tech aktywnie wspiera ciekawe  projekty, występując w roli sponsora, uczestnicząc w targach i wystawach, fundując nagrody w konkursach.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dbamy o naszych Partnerów, wspierając ich poprzez szereg działań z zakresu marketingu i PR.

Powstanie spółki Multi-Styk s.c.

1993 rok

O nas

Rejestracja nazwy towarowej MEDIA-TECH.

1998 rok

Rozpoczęcie stałej współpracy z pierwszymi zagranicznymi dystrybutorami z Danii i Szwecji

2002 rok

Po blisko 9 latach, w wyniku przeprowadzonej restrukturyzacji powołano do życia spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która przybrała nazwę zapożyczoną od własnej marki towarowej MEDIA-TECH Polska

2003 rok

O nas

Rozpoczęto dystrybucję produktów do: Belgii, Rumunii, Austrii i Meksyku (OEM)

2003 rok

Pozostałe kraje Unii Europejskiej otworzyły swoje rynki dla produktów Media-Tech (Litwa, Łotwa, Estonia, Włochy)

2004 rok

Od 2005 roku następuje ekspansja marki Media-Tech w Ameryce Południowej w takich krajach jak: Meksyk i Chile oraz w pozostałych państwach europejskich i azjatyckich, tj.: Ukrainie, Chorwacji, Węgrzech, Czechach i Słowacji

2005 rok

Następuje ekspansja do pozostałych krajów europejskich, takich jak: Francja, Grecja, Irlandia

2006 rok

Pozyskanie nowych dystrybutorów na Malcie i na Węgrzech

2007 rok 

Nowi dystrybutorzy w Słowenii i we Włoszech

2008 rok

Uczestnictwo w Targach Distree zapoczątkowało nowe kanały sprzedaży w Iranie, Indiach, Niemczech i Chorwacji

2009 rok

Udział w Targach Distree XXL Fair - uruchomienie nowych kanałów sprzedaży w: Albanii, Bośni i Hercegowinie

2010 rok

Rozszerzenie gamy produktów o nowe grupy (akcesoria AV, odtwarzacze multimedialne z DVB-T), wprowadzenie marki Media-Droid

2011 rok

Udział w Targach Cebit; wprowadzenie nowych grup produktowych; rozwinięcie kanałów e-commerce; rozwinięcie współpracy z Hiszpanią, Włochami

2012 rok

Marka Media-Tech została uhonorowana jako Produkt Optymalny - Price Quality w kategoriach: Sprzęt muzyczny - Komputerowy.

2014 rok

Rozszerzenie gamy produktów o nowe grupy (telefony GSM, kamery IP)

2015 rok

O nas

Rozszerzenie gamy produktów o nowe kategorie produktowe: głośniki Bluetooth oraz słuchawki Bluetooth

2016 rok

O nas

Rozszerzenie gamy produktów o nowe grupy Healthcare (ciśnieniomierze, wagi, smartbandy).

2018 rok

O nas

W związku z nadejściem pandemii COVID-19 Media-Tech wprowadza do oferty produktowej: maski ochronne, pulsoksymetry, termometry bezprzewodowe, smartbandy z funkcją termometru, lampy sterylizacyjne i inne produkty z kategorii Healthcare.

2020 rok

Maska ochronna FFP3 MULTIUSE MASK MT2627 (2 filtry)

Utworzenie marki Doggy Village - interaktywne zabawki i akcesoria dla psów

2021 rok

O nas