Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sprężony gaz AIR DUSTER MT2607

Zobacz produkt
Sprężony gaz (w stanie płynnym) w sprayu do usuwania metodą ciśnieniową kurzu i brudu z trudno dostępnych miejsc w urządzeniach biurowych

Pianka do czyszczenia wyświetlaczy LCD Cleaning Foam MT2610

Zobacz produkt
Pianka do czyszczenia wyświetlaczy ciekłokrystalicznych LCD w laptopach, palmtopach i monitorach.

Płyn do czyszczenia ekranów LCD CLEANER MT2609

Zobacz produkt
Wysokowydajny, antystatyczny płyn do czyszczenia ekranów plazmowych i LCD monitorów, notebooków, PDA, telefonów i podobnych.Pojemność: 100ml
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Środki czystości marki Media-Tech to szeroka gama produktów przeznaczonych do utrzymania czystości urządzeń elektronicznych. W ofercie znajdują się m.in. sprężony gaz AIR DUSTER MT2607, pianka do czyszczenia wyświetlaczy LCD Cleaning Foam MT2610 oraz pianka do czyszczenia ekranów LCD CLEANER MT2609.

Sprężony gaz AIR DUSTER MT2607 to idealny środek do usuwania kurzu i innych drobnych zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc, takich jak np. komputery, drukarki czy inne urządzenia elektroniczne. Pianka do czyszczenia wyświetlaczy LCD Cleaning Foam MT2610 jest skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem do czyszczenia wyświetlaczy LCD, LED i innych ekranów. Pianka do czyszczenia ekranów LCD CLEANER MT2609 to również skuteczny i bezpieczny środek do czyszczenia ekranów LCD oraz innych powierzchni szklanych, takich jak np. kamerki internetowe czy kamery.

Wszystkie środki czystości marki Media-Tech są skuteczne i bezpieczne w użytkowaniu, dzięki czemu można mieć pewność, że Twoje urządzenia elektroniczne zawsze będą czyste i będą działać w optymalny sposób.