Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zestaw mikrofonów bezprzewodowych ACCENT PRO MT395

Zobacz produkt
Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Karaoke. Doskonale nadają się na różnego rodzaju imprezy, grille, domówki itp. Wystarczy podłączyć odbiornik RF do portu USB głośnika, a następnie włączyć mikrofony - to proste!

Mikrofon z zestawem akcesoriów STUDIO AND STREAMING MICROPHONE MT396

Zobacz produkt
Mikrofon pojemnościowy z zestawem akcesoriów do streamingu i nagrań studyjnych. Montaż oraz użytkowanie zestawu jest banalnie proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Mikrofon MICCO SFX MT393

Zobacz produkt
Znakomity mikrofon biurkowy z podstawką MICCO SFX MT393 idealny do audio i wideoczatu, zapewnia niezwykle wysoką jakość głosu. MICCO SFX został wyposażony w system redukcji szumów, co gwarantuje czystość przekazywanego głosu.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Kategoria „Mikrofony” zawiera szeroki wybór urządzeń do nagrywania i transmisji dźwięku. Wśród dostępnych opcji znajdują się mikrofony o różnych kształtach i rozmiarach, przeznaczone do różnych zastosowań.

Zestaw mikrofonów bezprzewodowych ACCENT PRO MT395 to komplet dwóch mikrofonów bezprzewodowych, które idealnie nadają się do karaoke. Zestaw ten jest prosty w obsłudze i pozwala na swobodne poruszanie się podczas nagrywania, ponieważ mikrofony są bezprzewodowe.

Mikrofon z zestawem akcesoriów STUDIO AND STREAMING MICROPHONE MT396 to mikrofon który doskonale sprawdzi się w studiu lub podczas transmisji na żywo (streamowania). Zestaw zawiera również stojak i osłonę przeciwko hałasom z boku, co umożliwia precyzyjne nagrywanie dźwięku.

Mikrofon MICCO SFX MT393 to mikrofon o kompaktowych rozmiarach, który doskonale sprawdzi się podczas rozmów online czy e-lekcji. Jego elastyczny trzpień pozwala na łatwe ustawienie mikrofonu w odpowiednim miejscu. Mikrofon zapewnia wysoką jakość nagrania.