Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji MULTI DRYER OZONE PRO MT6507

Zobacz produkt
Zaawansowana i dostępna dla każdego technologia dezynfekcji i suszenia obuwia, kasków i rękawiczek. Stacjonarna suszarka do butów, rękawiczek, czapek, kasków itp. z dezynfekcją ozonową.

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji BOOTS UV-C DRYER MT6506

Zobacz produkt
Suszarka do butów z dezynfekcją światłem UV-C. Delikatnie usuwa wilgoć z wewnątrz obuwia dzięki automatycznie dobranej temperaturze suszenia Tanie, efektywne i bezpieczne rozwiązanie obuwniczych problemów.

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji Boots Ozone Dryer MT6505

Zobacz produkt
Suszarka do butów delikatnie usuwa wilgoć z wewnątrz obuwia dzięki automatycznie dobranej temperaturze suszenia. Dzięki generatorowi ozonu 99,7% grzybów i ok. 650 rodzajów bakterii jest zabijanych.

Przenośna nadmuchowa suszarka do odzieży i obuwia SMART AIRDRYER UV MT6518

Zobacz produkt
Rewolucja w dziedzinie suszenia odzieży - SMART AIRDRYER UV MT6518 to przenośna nadmuchowa suszarka do odzieży. Delikatne, szybkie i dokładne suszenie za pomocą ciepłego powietrza, wyrównuje zagniecenia i sprawia, że ubrania są świeże, czyste i miękkie.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Do czego służy elektryczna suszarka do ubrań?

Jedną z najgorszych rzeczy jest przemoczone ubranie, zwłaszcza gdy jesteś na wyjeździe. Zamiast szukać, gałęzi, suchej pogody lub męczyć się z suszarką do włosów, lepiej powierzyć zadanie suszenia przenośnej, nadmuchowej suszarce do odzieży.

Elektryczna suszarka do ubrań to urządzenie, które suszy ubrania, przedmuchując je gorącym powietrzem.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmieści się w podręcznym bagażu, a kształt szafowego wieszaka czyni ją doskonałym wyposażeniem w podróży gdy mieszkasz w pensjonacie.

Bardzo szybko wysuszy ubranie, bieliznę a nawet buty. Emiter promieni UV pozwoli się pozbyć ewentualnych bakterii i drobnoustrojów. Ubranie suche jak z suszarni

A do czego służy suszarka do butów?

Już samo włożenie, nie mówiąc o chodzeniu czy bieganiu, mokrych lub wilgotnych butów nie należy do przyjemnych doznań. A w dodatku wysuszenie tej części garderoby w sposób naturalny (na dworze) lub używając suszarki do włosów jest nieefektywne i czasochłonne. Nie mówiąc już o wrażeniach organoleptycznych spowodowanych nieciekawym zapachem, będącym wynikiem igraszek rozwijających się bakterii.

Dlatego do walki z wilgocią w butach, i to nie tylko w zimie ale także na jesieni czy na wiosnę, należy zaprząc suszarkę do butów. Suszarka składa się z dwóch elementów grzejnych które należy włożyć do obu butów. Pozwala to szybko, delikatnie i równomiernie nagrzać wnętrze butów, eliminując z nich wilgoć. Bardziej zaawansowane modele tych urządzeń mają dodatkowo nadmuch ciepłego powietrza. A wspomniane bakterie - powód brzydkiego zapachu - są eliminowane dzięki generatorowi ozonu O3 lub promienniku światła UV.

Co ciekawe, pomimo nazwy, suszarki do butów doskonale się sprawdzą w suszeniu np. rękawiczek lub czapek, w okresie jesienno-zimowo-wiosennym.