Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Waga łazienkowa SMARTBMI SCALE BT MT5513

Zobacz produkt
Inteligentna waga łazienkowa Bluetooth 4.0, Pomiar i analiza: wagi, tłuszczu, kości, nawodnienia organizmu, mięśni, kalorii, tłuszcz narządów wewnętrznych oraz BMI

Zewnętrzna obrotowa kamera IP PTZ Dome Cloud Securecam 1080P MT4102

Zobacz produkt
Zewnętrzna obrotowa kamera IP WIFI do pracy w chmurze. Monitoring obrazu i dźwięku na urządzeniach mobilnych. Rozdzielczość optyczna Full HD.

Waga kuchenna SMART KITCHEN SCALE BT MT5516

Zobacz produkt
Inteligentna waga kuchenna BLUETOOTH 4.0. Zgodność aplikacji: systemy IOS 7.0, Android 4.3 i nowszymi. Kalkulacja makroskładników: kalorii, białek, tłuszczy, cholesterolu, węglowodanów, błonnika i soli.

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji MULTI DRYER OZONE PRO MT6507

Zobacz produkt
Zaawansowana i dostępna dla każdego technologia dezynfekcji i suszenia obuwia, kasków i rękawiczek. Stacjonarna suszarka do butów, rękawiczek, czapek, kasków itp. z dezynfekcją ozonową.

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji BOOTS UV-C DRYER MT6506

Zobacz produkt
Suszarka do butów z dezynfekcją światłem UV-C. Delikatnie usuwa wilgoć z wewnątrz obuwia dzięki automatycznie dobranej temperaturze suszenia Tanie, efektywne i bezpieczne rozwiązanie obuwniczych problemów.

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji Boots Ozone Dryer MT6505

Zobacz produkt
Suszarka do butów delikatnie usuwa wilgoć z wewnątrz obuwia dzięki automatycznie dobranej temperaturze suszenia. Dzięki generatorowi ozonu 99,7% grzybów i ok. 650 rodzajów bakterii jest zabijanych.

Sterylizator smartfonów i małych przedmiotów UV-C MULTIFUNCTION STERILIZER MT6517

Zobacz produkt
Sterylizator smartfonów - uniwersalne urządzenie do dezynfekcji małych przedmiotów światłem UV-C. Precyzyjnie usuwa 99,7% wirusów i bakterii.

Przenośna nadmuchowa suszarka do odzieży i obuwia SMART AIRDRYER UV MT6518

Zobacz produkt
Rewolucja w dziedzinie suszenia odzieży - SMART AIRDRYER UV MT6518 to przenośna nadmuchowa suszarka do odzieży. Delikatne, szybkie i dokładne suszenie za pomocą ciepłego powietrza, wyrównuje zagniecenia i sprawia, że ubrania są świeże, czyste i miękkie.

Uniwersalny pilot samokopiujący Smart RC Duplicator MT5108

Zobacz produkt
Uniwersalny pilot samokopiujący SMART RC DUPLICATOR MT5108 - 1 do wszystkich – duplikuje większość pilotów 280-868MHz z kodem zmiennym i stałym.

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221K

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.

Lampa sterylizacyjna 2 in 1 OZONE/UV-C STERILIZING LAMP MT6509

Zobacz produkt
Lampa sterylizacyjna  - Bezpieczny Sterylizator UV-C i O3 do kabin prysznicowych, szaf i innych małych pomieszczeń. Dzięki generatorowi ozonu oraz lampie UV-C 99,7% grzybów i ok. 650 rodzajów bakterii jest zabijanych.

Automatyczny dozownik płynu dezynfekcyjnego – AUTO ALCO DISINFECTANT DISPENSER MT5521

Zobacz produkt
Automatyczny dozownik płynu dezynfekcyjnego. Przeznaczony do płynów na bazie alkoholu. Bezdotykowy sensor podczerwieni. Regulowana w 2 stopniach ilość podawanego płynu.

Automatyczny dozownik mydła – AUTO SOAP DISPENSER MT5520

Zobacz produkt

Bezdotykowy, automatyczny dozownik mydła w żelu. Zachowanie czystości i zwiększenie standardu higieny, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie.

Bezprzewodowy dzwonek kinetyczny KINETIC DOORBELL MT5701

Zobacz produkt

KINETIK DOORBELL MT5701 to bezbateryjny dzwonek kinetyczny do drzwi z bezprzewodowym przyciskiem. Przycisk należy zamontować w widocznym miejscu przy drzwiach lub furtce (zasięg do 150m). Zaś dzwonek należy umieścić w gniazdku elektrycznym.

U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Jakie są korzyści z posiadania inteligentnego domu (ang. Smarthome)?

Korzyści z posiadania inteligentnego domu są nieograniczone. Możesz sterować oświetleniem, termostatem, zamkami. Bezpieczeństwo jest zwiększane dzięki monitoringowi kamer IP i możliwością zdalnej reakcji nie tylko w sytuacji zagrożenia nieruchomości, ale odwiedzin np. kuriera.

Niektóre korzyści obejmują:

  • Oszczędność i kontrola energii elektrycznej
  • Minimalizacja kabli i przewodów (czyli mniej dziur w ścianach)
  • Już nigdy nie będziesz się martwić, że znowu zapomnisz lub - o zgrozo - zgubisz klucze do domu
  • Pilot do bramy lub garażu dla każdego domownika
  • Nadzór nad nianią, sprzątaczką czy dzieckiem pozostającym w lokalu
Czy technologia inteligentnego domu musi być droga i kosztowna?

Technologia inteligentnego domu może być ogromną inwestycją, ale nie musi nią być. Istnieje wiele niedrogich opcji, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo dla Twojej rodziny bez rozbijania banku.

Marka MEDIA-TECH oferuje podstawowe elementy niezbędne w każdym inteligentnym domu.

Wśród nich znajduje się kinetyczny dzwonek bezprzewodowy. Oprócz tego, że jest ładny, poręczny i ma kilkadziesiąt melodyjek, jest również ekologiczny i energooszczędny. A do dlatego że jeden z jego elementów, konkretnie mała centralka z głośnikiem jest włączona do kontaktu 230V w lokalu. Drugi element to zewnętrzny przycisk, z samo-zasilającym się mechanizmem, bezprzewodowo komunikującym się z centralką. Oznacza to, że do zasilania przycisku nie są używane żadne baterie czy akumulatory. Wystarczy tylko naciśnięcie.

Innym elementem są kamery IP pozwalające monitorować zarówno wnętrze jak i otoczenie nieruchomości.

Całości dopełniają inteligentne piloty-duplikatory, pozwalające zastąpić lub uzupełnić firmowe piloty to bram garażowych lub ogrodzeniowych.