Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną LEDITOU MT222

Zobacz produkt
Energooszczędna lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną 15W. Podświetlany zegar z budzikiem i termometrem °C/°F.

Nawilżacz powietrza BREEZE FAN MT6515

Zobacz produkt
Wentylator biurkowy z nawilżaniem powietrza. Wentylator BREEZE FAN chłodzi i nawilża powietrze. Pojemność 350ml. Mgiełka 40ml/h. Zasilanie USB-C. Nastrojowe podświetlenie.

Suszarka do butów MULTI OZONE DRYER UNI MT6523

Zobacz produkt
Suszarka do butów i innych z dezynfekcja ozonową MULTI OZONE DRYER UNI MT6523

Waga łazienkowa SMARTBMI SCALE BT MT5513

Zobacz produkt
Inteligentna waga łazienkowa Bluetooth 4.0, Pomiar i analiza: wagi, tłuszczu, kości, nawodnienia organizmu, mięśni, kalorii, tłuszcz narządów wewnętrznych oraz BMI

Zewnętrzna obrotowa kamera IP PTZ Dome Cloud Securecam 1080P MT4102

Zobacz produkt
Zewnętrzna obrotowa kamera IP WIFI do pracy w chmurze. Monitoring obrazu i dźwięku na urządzeniach mobilnych. Rozdzielczość optyczna Full HD.

Waga kuchenna SMART KITCHEN SCALE BT MT5516

Zobacz produkt
Inteligentna waga kuchenna BLUETOOTH 4.0. Zgodność aplikacji: systemy IOS 7.0, Android 4.3 i nowszymi. Kalkulacja makroskładników: kalorii, białek, tłuszczy, cholesterolu, węglowodanów, błonnika i soli.

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji MULTI DRYER OZONE PRO MT6507

Zobacz produkt
Zaawansowana i dostępna dla każdego technologia dezynfekcji i suszenia obuwia, kasków i rękawiczek. Stacjonarna suszarka do butów, rękawiczek, czapek, kasków itp. z dezynfekcją ozonową.

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji BOOTS UV-C DRYER MT6506

Zobacz produkt
Suszarka do butów z dezynfekcją światłem UV-C. Delikatnie usuwa wilgoć z wewnątrz obuwia dzięki automatycznie dobranej temperaturze suszenia Tanie, efektywne i bezpieczne rozwiązanie obuwniczych problemów.

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji Boots Ozone Dryer MT6505

Zobacz produkt
Suszarka do butów delikatnie usuwa wilgoć z wewnątrz obuwia dzięki automatycznie dobranej temperaturze suszenia. Dzięki generatorowi ozonu 99,7% grzybów i ok. 650 rodzajów bakterii jest zabijanych.

Sterylizator smartfonów i małych przedmiotów UV-C MULTIFUNCTION STERILIZER MT6517

Zobacz produkt
Sterylizator smartfonów - uniwersalne urządzenie do dezynfekcji małych przedmiotów światłem UV-C. Precyzyjnie usuwa 99,7% wirusów i bakterii.

Przenośna nadmuchowa suszarka do odzieży i obuwia SMART AIRDRYER UV MT6518

Zobacz produkt
Rewolucja w dziedzinie suszenia odzieży - SMART AIRDRYER UV MT6518 to przenośna nadmuchowa suszarka do odzieży. Delikatne, szybkie i dokładne suszenie za pomocą ciepłego powietrza, wyrównuje zagniecenia i sprawia, że ubrania są świeże, czyste i miękkie.

Uniwersalny pilot samokopiujący Smart RC Duplicator MT5108

Zobacz produkt
Uniwersalny pilot samokopiujący SMART RC DUPLICATOR MT5108 - 1 do wszystkich – duplikuje większość pilotów 280-868MHz z kodem zmiennym i stałym.

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221K

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.

Lampa sterylizacyjna 2 in 1 OZONE/UV-C STERILIZING LAMP MT6509

Zobacz produkt
Lampa sterylizacyjna  - Bezpieczny Sterylizator UV-C i O3 do kabin prysznicowych, szaf i innych małych pomieszczeń. Dzięki generatorowi ozonu oraz lampie UV-C 99,7% grzybów i ok. 650 rodzajów bakterii jest zabijanych.

Automatyczny dozownik płynu dezynfekcyjnego – AUTO ALCO DISINFECTANT DISPENSER MT5521

Zobacz produkt
Automatyczny dozownik płynu dezynfekcyjnego. Przeznaczony do płynów na bazie alkoholu. Bezdotykowy sensor podczerwieni. Regulowana w 2 stopniach ilość podawanego płynu.

Automatyczny dozownik mydła – AUTO SOAP DISPENSER MT5520

Zobacz produkt

Bezdotykowy, automatyczny dozownik mydła w żelu. Zachowanie czystości i zwiększenie standardu higieny, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie.

Bezprzewodowy dzwonek kinetyczny KINETIC DOORBELL MT5701

Zobacz produkt

KINETIK DOORBELL MT5701 to bezbateryjny dzwonek kinetyczny do drzwi z bezprzewodowym przyciskiem. Przycisk należy zamontować w widocznym miejscu przy drzwiach lub furtce (zasięg do 150m). Zaś dzwonek należy umieścić w gniazdku elektrycznym.

U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

„Akcesoria do domu” to kategoria produktów, które służą do uzupełnienia wyposażenia domu i ułatwienia codziennych czynności. Marka Media-Tech oferuje szeroki wybór akcesoriów, takich jak zewnętrzna obrotowa kamera IP PTZ Dome Cloud Securecam 1080P MT4102, która pozwala na monitorowanie posesji za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera. Innym przydatnym akcesorium jest waga łazienkowa SMARTBMI SCALE BT MT5513, która pomaga kontrolować wagę ciała i uzyskać szczegółowe informacje o swoim zdrowiu. Waga kuchenna SMART KITCHEN SCALE BT MT5516 umożliwia precyzyjne ważenie składników podczas gotowania lub pieczenia.

Suszarka do butów z funkcją sterylizacji MULTI DRYER OZONE PRO MT6507 i Boots Ozone Dryer MT6505 to akcesoria, które pomogą utrzymać buty w czystości i zapobiegną rozwojowi bakterii i grzybów. Przenośna nadmuchowa suszarka do odzieży i obuwia SMART AIRDRYER UV MT6518 to z kolei narzędzie, które pozwoli na szybkie wysuszenie odzieży i obuwia po deszczu lub plażowaniu. Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221K to natomiast funkcjonalne oświetlenie, które umożliwia jednoczesne naładowanie urządzeń mobilnych. Wszystkie te akcesoria mogą być przydatne w codziennym użytkowaniu domu i ułatwić wykonywanie różnych czynności.

Korzyści z posiadania inteligentnego domu są nieograniczone. Możesz sterować oświetleniem, termostatem, zamkami. Bezpieczeństwo jest zwiększane dzięki monitoringowi kamer IP i możliwością zdalnej reakcji nie tylko w sytuacji zagrożenia nieruchomości, ale odwiedzin np. kuriera.

Niektóre korzyści obejmują:

  • Oszczędność i kontrola energii elektrycznej
  • Minimalizacja kabli i przewodów (czyli mniej dziur w ścianach)
  • Już nigdy nie będziesz się martwić, że znowu zapomnisz lub – o zgrozo – zgubisz klucze do domu
  • Pilot do bramy lub garażu dla każdego domownika
  • Nadzór nad nianią, sprzątaczką czy dzieckiem pozostającym w lokalu

Technologia inteligentnego domu może być ogromną inwestycją, ale nie musi nią być. Istnieje wiele niedrogich opcji, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo dla Twojej rodziny bez rozbijania banku.

Marka Media-Tech oferuje podstawowe elementy niezbędne w każdym inteligentnym domu.

Wśród nich znajduje się kinetyczny dzwonek bezprzewodowy. Oprócz tego, że jest ładny, poręczny i ma kilkadziesiąt melodyjek, jest również ekologiczny i energooszczędny. A do dlatego że jeden z jego elementów, konkretnie mała centralka z głośnikiem jest włączona do kontaktu 230V w lokalu. Drugi element to zewnętrzny przycisk, z samo-zasilającym się mechanizmem, bezprzewodowo komunikującym się z centralką. Oznacza to, że do zasilania przycisku nie są używane żadne baterie czy akumulatory. Wystarczy tylko naciśnięcie.

Innym elementem są kamery IP pozwalające monitorować zarówno wnętrze jak i otoczenie nieruchomości.

Całości dopełniają inteligentne piloty-duplikatory, pozwalające zastąpić lub uzupełnić firmowe piloty to bram garażowych lub ogrodzeniowych.