Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną LEDITOU MT222

Zobacz produkt
Energooszczędna lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną 15W. Podświetlany zegar z budzikiem i termometrem °C/°F.

Nawilżacz powietrza BREEZE FAN MT6515

Zobacz produkt
Wentylator biurkowy z nawilżaniem powietrza. Wentylator BREEZE FAN chłodzi i nawilża powietrze. Pojemność 350ml. Mgiełka 40ml/h. Zasilanie USB-C. Nastrojowe podświetlenie.

Niszczarka dokumentów Shredder V3.0 MT215

Zobacz produkt
SHREDDER V3.0 MT215  to funkcjonalna i bezpieczna niszczarka dokumentów, folii i kart kredytowych. Urządzenie rozcina poufne dokumenty w skrawki o szerokości 6,8mm, uniemożliwiając odzyskanie danych.

Przenośny skaner SCANLINE MT4090 V3.1

Zobacz produkt
SCANLINE MT4090 V3.1 to przenośny skaner dokumentów A4 i mniejszych, zapewniający użytkownikom wysoką jakość skanowanych obrazów, zwiększoną wydajność pracy i większą funkcjonalność.

Przełącznik HDMI SWITCH 4K MT5207

Zobacz produkt
HDMI SWITCH służy do przełączania obrazu z aż 5 różnych urządzeń podłączonych do portów wejściowych przełącznika. Urządzenie jest w 100% automatyczne Plug and Play - Nie wymaga żadnych sterowników!

Szybka ładowarka bezprzewodowa Fast Wireless Charger MT6272

Zobacz produkt
Szybka ładowarka bezprzewodowa jest wygodniejsza niż standardowy z kabel USB. Dodatkową zaletą jest zabezpieczenie przed uszkodzeniem portu USB w smartfonie. 
Unikniesz ciągłego podłączania i odłączania kabla od urządzenia. Ładuj swój telefon szybko, łatwo i wygodnie!

Niszczarka dokumentów Shredder CD MT215 V2.0

Zobacz produkt
SHREDDER MT215 to funkcjonalna i bezpieczna niszczarka dokumentów. Urządzenie rozcina poufne dokumenty w skrawki o szerokości 8mm, uniemożliwiając odzyskanie danych.

Mikroskop bezprzewodowy SMART WIFI MICROSCOPE MT4105

Zobacz produkt
Mikroskop bezprzewodowy SMART WIFI MICROSCOPE MT4105 to nieocenione narzędzie, które znajdzie zastosowanie na lekcjach, szkoleniach, wykładach, prezentacjach, pracach warsztatowych czy też nawet jako dermatoskop w kosmetyce itp.

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221K

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.

Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221

Zobacz produkt
Lampka biurkowa z bezprzewodową ładowarką Wireless Charging Lamp MT221. Lampka ma nowoczesny i oryginalny design, dzięki czemu wpasuje się do wystroju biura czy pokoju.

Kamera internetowa LOOK V PRIVACY MT4107

Zobacz produkt
LOOK V PRIVACY MT4107 to kamera internetowa, wyposażona w wysokiej jakości sensor optyczny Full HD CMOS 1080p (1920x1080; 2.0Mpix) oraz wbudowany mikrofon. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony prywatności, obiektyw kamery można zasłonić przesłoną.

Kamera internetowa LOOK IV MT4106

Zobacz produkt
LOOK IV MT4106 to kamera internetowa, wyposażona w wysokiej jakości sensor CMOS oraz wbudowany mikrofon. Parametry te sprawiają że LOOK IV oferuje wyjątkowo czysty dźwięk i wyraźny obraz 1280x720 (interpolacja).
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Z uwagi na coraz powszechniejsze pracowanie w biurze domowym (home office), warto zwrócić uwagę na wyposażenie do tej pory zarezerwowane tylko dla biur. Nie ogranicza się one tylko do długopisów i notatników. Oto kilka popularnych akcesoriów biurowych, w które warto zainwestować:

  1. Niszczarka dokumentów, kart kredytowych oraz nośników optycznych w tym płyt, CD, DVD, Blue-ray
  2. Laminator dokumentów
  3. Przenośny skaner dokumentów
  4. Mikroskop bezprzewodowy WIFI (lupa cyfrowa)

Niszczarka dokumentów, w skrócie, to maszyna służąca do cięcia papieru na małe kawałki. Może być również używana do niszczenia innych materiałów, takich jak płyty CD, DVD, Blue ray, karty kredytowe i inne.

Niszczenie poufnych dokumentów pomaga chronić tożsamość właściciela, a także zapobiega kradzieży informacji. Zwykłe podarcie dokumentów, jest praco- i czasochłonne, a wyrzucenie ich do śmieci umożliwia łatwe odtworzenie. Z kolei spalenie ich jest szkodliwe dla środowiska.

Podobnie jest nośnikami optycznymi używanymi do przechowywania danych i dokumentów. Jeżeli są już zbyteczne, lepiej w sposób bezpieczny zniszczyć je w niszczarce. Nie inaczej sprawa ma się z wygasłymi kartami płatniczymi.

Laminator dokumentów to maszyna, która przykłada ciepło i nacisk na cienki arkusz z tworzywa sztucznego z jedną lub kilkoma warstwami papieru. Służy do zapieczętowania dokumentu i uczynienia go bardziej trwałym. Dzięki temu dokumenty, zdjęcia, dyplomy staną się trwalsze o kilkaset procent i do tego wodoodporne.

Przenośne urządzenia do skanowania dokumentów są przeznaczone do skanowania i przesyłania dokumentów papierowych jako plików cyfrowych.

Przenośny skaner dokumentów to świetne narzędzie, jeśli jesteś w ciągłym ruchu. Możesz go zabrać ze sobą, gdy potrzebujesz zeskanować dokumenty. Najlepsze w tym jest to, że jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu zmieści się w Twojej torbie a nawet kieszeni. Zapisuje skanowane obrazy na kartę pamięci micro SD, może skanować dokumenty w postaci kartki A4, a dzięki swej mobilności, można go używać do skanowania stron z książki bez niszczenia jej. Doskonałym przykładem będzie skanowanie dokumentów w sądach wieczysto-księgowych.

Lupa cyfrowa to rodzaj mikroskopu, którego można używać do powiększania obiektu i tworzenia obrazu o wysokiej rozdzielczości. Urządzenie łączy się z komputerem poprzez sieć WIFI. Dzięki temu można oglądać mikroskopijne szczegóły np. na układach scalonych, na dokumentach itp.