Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Osuszacz powietrza AIR-DRY PRO MT6531

Zobacz produkt
Redukcja wilgoci z - osuszacz powietrza z ogniwem peltiera i oczyszczaniem powietrza UV

Lampka biurkowa na ruchomym wysięgniku FLEX LAMP MT224

Zobacz produkt
Energooszczędna  lampa biurkowa LED z regulowanym wysięgnikiem (kreślarska)

Podręczny osuszacz powietrza AIR-DRY MT6529

Zobacz produkt
W dzisiejszych czasach, gdzie komfort i zdrowe środowisko domowe są na wagę złota, AIR-DRY MT6529 od Media-Tech wyróżnia się jako niezastąpiony sprzymierzeniec w walce z nadmierną wilgocią. Jego innowacyjna technologia i kompaktowe wymiary sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza - zarówno w domu, jak i w biurze.

Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER MT223

Zobacz produkt
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER MT223 od Media-Tech to niezbędnik w każdym biurze i domu, gdzie ochrona prywatności jest priorytetem. Dzięki poziomowi bezpieczeństwa zgodnemu z DIN 66399-2, to eleganckie urządzenie gwarantuje skuteczne zniszczenie dokumentów, zabezpieczając Twoje informacje przed niepożądanym dostępem.

Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną LEDITOU MT222K

Zobacz produkt
Energooszczędna lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną 15W. Podświetlany zegar z budzikiem i termometrem °C/°F.

Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną LEDITOU MT222

Zobacz produkt
Energooszczędna lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną 15W. Podświetlany zegar z budzikiem i termometrem °C/°F.

Nawilżacz powietrza BREEZE FAN MT6515

Zobacz produkt
Wentylator biurkowy z nawilżaniem powietrza. Wentylator BREEZE FAN chłodzi i nawilża powietrze. Pojemność 350ml. Mgiełka 40ml/h. Zasilanie USB-C. Nastrojowe podświetlenie.

Niszczarka dokumentów Shredder V3.0 MT215

Zobacz produkt
SHREDDER V3.0 MT215  to funkcjonalna i bezpieczna niszczarka dokumentów, folii i kart kredytowych. Urządzenie rozcina poufne dokumenty w skrawki o szerokości 6,8mm, uniemożliwiając odzyskanie danych.

Przenośny skaner SCANLINE MT4090 V3.1

Zobacz produkt
SCANLINE MT4090 V3.1 to przenośny skaner dokumentów A4 i mniejszych, zapewniający użytkownikom wysoką jakość skanowanych obrazów, zwiększoną wydajność pracy i większą funkcjonalność.

Przełącznik HDMI SWITCH 4K MT5207

Zobacz produkt
HDMI SWITCH służy do przełączania obrazu z aż 5 różnych urządzeń podłączonych do portów wejściowych przełącznika. Urządzenie jest w 100% automatyczne Plug and Play - Nie wymaga żadnych sterowników!
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Z uwagi na coraz powszechniejsze pracowanie w biurze domowym (home office), warto zwrócić uwagę na wyposażenie do tej pory zarezerwowane tylko dla biur. Nie ogranicza się one tylko do długopisów i notatników. Oto kilka popularnych akcesoriów biurowych, w które warto zainwestować:

  1. Niszczarka dokumentów, kart kredytowych oraz nośników optycznych w tym płyt, CD, DVD, Blue-ray
  2. Laminator dokumentów
  3. Przenośny skaner dokumentów
  4. Mikroskop bezprzewodowy WIFI (lupa cyfrowa)

Niszczarka dokumentów, w skrócie, to maszyna służąca do cięcia papieru na małe kawałki. Może być również używana do niszczenia innych materiałów, takich jak płyty CD, DVD, Blue ray, karty kredytowe i inne.

Niszczenie poufnych dokumentów pomaga chronić tożsamość właściciela, a także zapobiega kradzieży informacji. Zwykłe podarcie dokumentów, jest praco- i czasochłonne, a wyrzucenie ich do śmieci umożliwia łatwe odtworzenie. Z kolei spalenie ich jest szkodliwe dla środowiska.

Podobnie jest nośnikami optycznymi używanymi do przechowywania danych i dokumentów. Jeżeli są już zbyteczne, lepiej w sposób bezpieczny zniszczyć je w niszczarce. Nie inaczej sprawa ma się z wygasłymi kartami płatniczymi.

Laminator dokumentów to maszyna, która przykłada ciepło i nacisk na cienki arkusz z tworzywa sztucznego z jedną lub kilkoma warstwami papieru. Służy do zapieczętowania dokumentu i uczynienia go bardziej trwałym. Dzięki temu dokumenty, zdjęcia, dyplomy staną się trwalsze o kilkaset procent i do tego wodoodporne.

Przenośne urządzenia do skanowania dokumentów są przeznaczone do skanowania i przesyłania dokumentów papierowych jako plików cyfrowych.

Przenośny skaner dokumentów to świetne narzędzie, jeśli jesteś w ciągłym ruchu. Możesz go zabrać ze sobą, gdy potrzebujesz zeskanować dokumenty. Najlepsze w tym jest to, że jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu zmieści się w Twojej torbie a nawet kieszeni. Zapisuje skanowane obrazy na kartę pamięci micro SD, może skanować dokumenty w postaci kartki A4, a dzięki swej mobilności, można go używać do skanowania stron z książki bez niszczenia jej. Doskonałym przykładem będzie skanowanie dokumentów w sądach wieczysto-księgowych.

Lupa cyfrowa to rodzaj mikroskopu, którego można używać do powiększania obiektu i tworzenia obrazu o wysokiej rozdzielczości. Urządzenie łączy się z komputerem poprzez sieć WIFI. Dzięki temu można oglądać mikroskopijne szczegóły np. na układach scalonych, na dokumentach itp.