Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Głośnik bezprzewodowy FLAMEBOX UP MT3177

Zobacz produkt
Duży głośnik bezprzewodowy Bluetooth FLAMEBOX UP MT3177 z wielokolorowym podświetleniem RGB/FLAME, radiem FM, odtwarzaczem MP3 z kart pamięci i pendrive. Moc całkowita 14W, 600W.

Głośnik bezprzewodowy FLAMEBOX BT MT3176

Zobacz produkt
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth FLAMEBOX BT MT3176 z wielokolorowym podświetleniem RGB/FLAME, radiem FM, odtwarzaczem MP3 z kart pamięci i pendrive. Moc całkowita 8W, 300W.

Zestaw mikrofonów bezprzewodowych ACCENT PRO MT395

Zobacz produkt
Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Karaoke. Doskonale nadają się na różnego rodzaju imprezy, grille, domówki itp. Wystarczy podłączyć odbiornik RF do portu USB głośnika, a następnie włączyć mikrofony - to proste!

Głośnik Bluetooth PLAYBOX SCOUT BT MT3171

Zobacz produkt
Głośnik Bluetooth PLAYBOX SCOUT BT MT3171 z dwoma głośnikami 2” o łącznej mocy RMS 8W, PMPO 320W. Jakość dźwięku zwiększają pasywne membrany w obudowie.

Głośnik bezprzewodowy PARTYBOX BT MT3150

Zobacz produkt
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth, PARTYBOX BT MT3150 z wbudowanym subwooferem 4,5” oraz z głośnikiem średniotonowym 3,8” o łącznej mocy RMS 18W, PMPO 800W.

Głośnik bezprzewodowy BOOMBOX BT MT3145

Zobacz produkt
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth BOOMBOX BT MT3145 z wbudowanym subwooferem oraz dwoma głośnikami średniotonowymi. Całkowita moc zestawu wynosi 15W RMS.

Głośnik bezprzewodowy BOOMBOX LT MT3155

Zobacz produkt
Kompaktowy głośnik bezprzewodowy Bluetooth BOOMBOX LT MT3155 z wbudowanym głośnikiem 4" o mocy 6W RMS. Odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD oraz z innych nośników danych (np. pendrive). 

Głośniki 2.0 / Soundbar ARAGOR 2.0 MT3175

Zobacz produkt
Gamingowe głośniki 2.0 / Soundbar z Bluetooth COBRA PRO ARAGOR 2.0 MT3175 to zestaw dwudrożnych, stereofonicznych głośników o mocy wyjściowej RMS 8W.
W zależności od preferencji użytkownika można je ustawić w formie głośników 2.0 (oddzielnie) lub połączyć w gamingowy soundbar.

Głośnik Bluetooth PARTYBOX UNI BT MT3174

Zobacz produkt
Kompaktowy głośnik Bluetooth z radiem FM, odtwarzaczem MP3. PARTYBOX UNI BT jest zestawem karaoke, idealnym zarówno do użytku domowego jak i do używania podczas imprez plenerowych, ognisk itd.

Gamingowe głośniki 2.0 z Bluetooth COBRA PRO URION 2.0 MT3172

Zobacz produkt
Gamingowe głośniki 2.0 z Bluetooth COBRA PRO  URION 2.0 MT3172 to zestaw dwudrożnych, stereofonicznych głośników o mocy wyjściowej RMS 8W. Głośniki URION 2.0 Znakomicie odwzorowują dźwięk, dzięki czemu granie w gry, słuchanie muzyki czy oglądanie filmów staję się prawdziwą przyjemnością. 

Głośnik Bluetooth PLAYBOX JIVE MT3170

Zobacz produkt
Głośnik Bluetooth PLAYBOX JIVE MT3170 jest idealny zarówno do użytku domowego jak i do używania podczas imprez plenerowych, ognisk itd. Wyprofilowana rączka zwiększają mobilność urządzenia.

Duży, przenośny głośnik BOOMBOX TROLLEY BT MT3169

Zobacz produkt
Walizkowy, przenośny głośnik Bluetooth z radiem FM, odtwarzaczem MP3 i funkcją KARAOKE o łącznej mocy RMS 50W, PMPO 1200W. Gwarantuje doskonałe brzmienie, dzięki parametrom swojej obudowy i wysokiej jakości głośnikom.
U dołu znajdziesz

Przydatne informacje

Co to jest głośnik Bluetooth?
  • Głośniki Bluetooth to urządzenia, które umożliwiają bezprzewodowe odtwarzanie muzyki.
  • Głośniki bezprzewodowe mogą znajdować się w różnych miejscach budynku, a zmiana dźwięku jest łatwa bez przemieszczania się.
  • Głośniki Bluetooth zużywają również mniej energii niż te przewodowe.
  • Można je zabrać ze sobą w plener, np. na imprezę, grilla, ognisko, łowisko czy biwak.
Jakie są główne cechy głośnika Bluetooth?

Głośnik Bluetooth to niewielkie urządzenie, które umożliwia bezprzewodowe podłączenie smartfona, tabletu lub laptopa i słuchanie muzyki i dźwięku z tych urządzeń. Możesz także wykonywać połączenia telefoniczne bez użycia rąk za pomocą smartfona obsługującego technologię Bluetooth i słuchać rozmów przez głośniki Bluetooth. 

Jaka jest różnica między głośnikiem Bluetooth a zwykłym głośnikiem?

Istnieje wiele różnic między głośnikami Bluetooth, a zwykłymi głośnikami.

Głośniki Bluetooth można podłączyć bezprzewodowo do smartfona. Oznacza to, że nie musisz trzymać telefonu blisko głośnika, tak jak w przypadku większości zwykłych głośników.

Zasięg głośnika Bluetooth jest niestety ograniczony. Zazwyczaj jest to obszar w promieniu 10m, od głośnika. Oznacza to, że jeśli wyjdziesz poza zasięg sygnału bluetooth, dźwięk zacznie się ścinać, tak jak w przypadku rozmowy telefonicznej.

Zwykłe głośniki są generalnie tańsze niż bluetooth, ponieważ nie wymagają do działania żadnych dodatkowych komponentów (takich jak odbiornik bluetooth). Istnieją jednak urządzenia Bluetooth, które kosztują więcej niż inne w zależności od ich funkcji i jakości.

Jak mogę używać głośników Bluetooth z moim telefonem?

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy Twój telefon obsługuje Bluetooth. Większość nowych telefonów posiada tę funkcję. Następnie włącz głośnik w trybie Bluetooth, dalej sparuj telefon z głośnikiem bezprzewodowym.

Jaki głośnik Bluetooth powinienem kupić?

Kluczowym czynnikiem przy wyborze głośnika bluetooth jest znalezienie takiego, który odpowiada Twoim potrzebom. Najlepszym sposobem na znalezienie idealnego głośnika jest sprawdzenie, jakie funkcje są dostępne w różnych modelach i upewnienie się, że odpowiadają one Twoim potrzebom. Na przykład, jeśli potrzebujesz czegoś do słuchania muzyki w podróży, będziesz potrzebować czegoś lekkiego i przenośnego. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku, powinieneś rozważyć inwestycję w droższy i większy model.

Czy wszystkie głośniki Bluetooth mają te same funkcje?

Wszystkie głośniki Bluetooth nie są sobie równe. Niektóre są droższe, ale zapewniają lepszą jakość dźwięku, podczas gdy inne są tańsze, ale jakość dźwięku nie jest tak dobra. Jednak są też modele, które można kupić za rozsądną cenę, a mimo to dają przyzwoity dźwięk.