• For smartphones and tablets

Akcesoria do smartfonów

Mało kto już pamięta, że jeszcze kilkadziesiąt lat, telefon w domu był przywilejem dla nielicznych, a jedyny narodowy operator telekomunikacyjny dyktował warunki udzielenia i zainstalowania usługi. Do budek telefonicznych na ulicy i na pocztach ustawiały się kolejki, a wykonanie rozmowy zamiejscowej (do innej miejscowości) wiązało się ze znacznym wydatkiem.

Nastanie ery telefonii komórkowej, można przyrównać do podboju kosmosu przez człowieka. Oto każdy ma przy sobie telefon i może w każdej chwili i to bezprzewodowo wykonać połączenie i to nie tylko zamiejscowe ale i międzynarodowe.

Kolejnym skokiem technologicznym była zamiana małych telefonów komórkowych, których główną funkcją było prowadzenie rozmów - rzadziej pisanie SMSów - na smartfony. Urządzenia te, będące w istocie zminiaturyzowanymi, przenośnymi komputerami zastąpiły wiele poważnych urządzeń. Oprócz telefonów, faksów, dyktafonów, zaawansowanych cyfrowych aparatów fotograficznych, skanerów, przenośnych dysków twardych, można jeszcze dodać konsole do gier, telewizory, radioodbiorniki oraz kamery wideo.

Jaki jest najpopularniejszy rodzaj uchwytu na selfie?

Dziś jedną z najczęściej używanych funkcji smartfonów jest właśnie kamera cyfrowa służąca do robienia profesjonalnych zdjęć oraz kręcenia filmów wideo. Do tego celu często niezbędnym wyposażeniem jest uchwyt do smartfona, zwany “selfie stickiem” pozwalającym nie tylko na wykonanie samemu sobie zdjęcia z dystansu, ale również wykonanie zdjęcia czy filmu ponad jakąś przeszkodą. Akcesorium 2 w 1 MT5542 to nie tylko selfie stick oraz statyw biurkowy ale również zdalny samowyzwalacz pozwalający za pomocą pilota BT wykonać zdjęcie rodzinie i przyjaciołom z dystansu.

Jaka jest najlepsza lampa do selfie dla youtuberów?

Jeśli jesteś vlogerem, być może szukasz świetnej lampy do selfie. Najlepsze lampy do selfie to takie, które wytwarzają jasne, białe światło w formie okręgu. Pozwala to optycznie “upiększyć” wygląd osoby filmowanej.

Lampy do selfie są świetne dla youtuberów, ponieważ zapewniają im doskonałe źródło światła i często są wyposażone w statyw, który umożliwia robienie zdjęć pod różnymi kątami. Zestaw MT5541 w którego skład wchodzi zarówno okrągła lampa LED, profesjonalny statyw i uchwyt do smartfona, z pewnością zaspokoi potrzeby użytkowników prowadzących swoje kanały na YT