Media-Tech

Media-Tech

SKLEP ONLINE
WYBIERZ
Knows Your needs

Nagroda Laur Konsumenta

Media-Tech zdobywcą Złotego Lauru Konsumenta 2010 w kategorii "Akcesoria komputerowe"!

Laur Konsumenta to jeden z najważniejszych konkursów konsumenckich w Polsce. Nieprzerwanie od kilku lat, konkurs pozwala wyłonić firmy, ich produkty i usługi, które cieszą się największą popularnością i zaufaniem konsumentów.

Z przyjemnością informujemy, iż w tym roku do grona wyróżnionych dołączyła firma Media-Tech Polska, która została uhonorowana przez Klientów prestiżowym wyróżnieniem Złoty Laur Konsumenta 2010.

Wyróżnienie przyznawane na podstawie wyników głosowania Konsumentów w konkursie organizowanym przez redakcję dodatku do dziennika Rzeczpospolita - Rzecz o biznesie - to najlepsza rekomendacja dla produktów i marki Media-Tech. Pozytywne opinie zadowolonych Klientów oznaczają, że mają oni zaufanie do wysokiej jakości funkcjonalnych rozwiązań oferowanych przez firmę Media-Tech. Są również dowodem poziomu świadczonych usług i profesjonalizmu połączonego ze sprawną obsługą klienta.

Złoty Laur Konsumenta 2010 jest doskonałym podsumowaniem wieloletniej działalności firmy Media-Tech na rynku akcesoriów komputerowych.  Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tego wyróżnienia. Zapewniamy, iż oddane przez Państwa głosy zaowocują dalszym udoskonalaniem oferty produktowej.

Dziękujemy za zaufanie.

Live Chat Software